Україна - на перехресті демократії

all15-25 липня 2012 року в містечку Угале, Латвія зустрілися 30 молодих активістів на молодіжному обміні «На перехресті демократії», програми «Молодь в дії».

Учасники з Росії,Чехії, Вірменії, Естонії, України та Латвії ділилися власним досвідом демократичних перетворень у своїх країнах (як держав-членів ЄС, так і країн пост-радянського простору).

Серед мальовничої зелені латвійських краєвидів, на березі одного з найбільших озер Латвії - розгорталися гарячі дискусії та непередбачувані рольові ігри.

Теми демократії, прав людини та участі молоді в житті громади обговорювалися з представниками центральної та місцевої влади, програвалися під час інтерактивних вправ та нарешті з’являлися на папері у вигляді кольорових та чорно-білих світлин.

democracy

Результатом проекту стала фотовиставка, яку учасники організували самостійно в Мистецько-культурному центрі Угале. Вона отримала назву на честь самого проекту «On the Crossroads of Democratization».

Ця виставка зовсім скоро знов об’єднає Росію,Чехію, Вірменію, Естонію, Україну та Латвію, адже учасники привезуть її з собою до своїх міст у свої країни та піднімуть спільні питання та спільні проблеми демократії, прав людини та участі молоді в своїх громадах.