Випускний програми "Студенти для органів місцевого самоврядування"

vruchenie sertificatov

10 липня сім учасників програми "Студенти для органів місцевого самоврядування" отримали сертифікати в приміщені Дніпропетровської обласної універсальної бібліотеки.

Протягом п'яти місяців хлопці та дівчата проходили стажування в управліннях та комітетах Дніпропетровської міської ради. За цей час вони отримали знання з основ місцевого самоврядування, вдосконалили професійні навики зі своїх спеціальностей, познайомились з багатьма новими та цікавими людьми.

 

 

В ході стажування студенти мали можливість брати участь в регіональних тренінгах, підвищуючи свою обізнаність у різноманітних сферах та обмінюючись досвідом зі своїми колегами з інших міст.

 

В липні 2012 року учасників програми в Дніпропетровську було запрошено на фінальний круглий стіл до Києва, де обговорювались питання  відкритості влади на регіоанльному рівні, її спорможності вирішувати нагальні проблеми регіону.  Наші учасники гідно представили Дніпропетровщину та були відзначені керівниками програми.

...пролетіли п'ять місяців, написані та здані звіти, вручені сертифікати - хочеться побажати Артему, Оленці, Кирилу, Даші, Наталочці, Валері і Ромчику широкого рівного шляху попереду та вірних друзів поряд.