Шукаємо учасників для обміну в Італії

naples

Шукаємо учасників молодіжного обміну!!!
Що: молодіжний обмін "“Jump in Living Library”
Де: Неаполь, Італія
Коли: 13-21/12/2016

 

Що треба: Якщо вам від 18 до 25 років, заповнюйте анкету https://goo.gl/jOlocL до 02/10/2016 та станьте учасником молодіжного обміну!

 

Навіщо: В наші дні масова міграція та економічна криза призводять до різноманітних ситуацій дискримінації, зокрема серед молоді. Відсутність або незначне знання про «інших» викликає, зокрема, дискримінацію, стереотипи та багато інших труднощів. Jump in Living Library хоче залучити учасників в якості "живого" джерела знань про свої країни, ті ситуації, в яких вони можуть побачити дискримінацію, і напрацювати можливі рішення цих проблем.

 

Учасники проекту будуть залучені до таких активностей, як мозковий штурм, симуляція та командотворення для того, щоб ідентифікувати себе в різних ситуаціях щоденної дискримінації, щоб  напрацювати спільне розуміння  цього явища та знайти рішення за рахунок діалогу.

 

Крім того, ви зможете взяти участь в міжкультурному вечорі, розповісти про Україну її культуру, познакомитися з традиціями та культурою інших країн та, звісно ж, погуляти по Неаполю!