Позитивні вихідні - крок до взаємопорозуміння


Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація “Молодіжні ініціативи крокують світом” за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Уряду Японії реалізує проект «Позитивні вихідні– крок до взаєморозуміння» в Дніпродзержинську, Кривому Розі, Павлограді.
Наслідком змін в нашій країні за останні два роки є значна кількість внутрішньо переміщених осіб, низка соціальних та економічних проблем і емоційна напруга в громадах між місцевими мешканцями та внутрішньо переміщеними особами.
Ми вважаємо, що вирішення проблеми можливе за умов діалогу та залучення до спільних дій всіх членів громади особливо в тих містах, де розташовані місця компактного поселення вимушених переселенців.
В межах проекту ми пропонуємо представникам місцевої влади, бібліотек, навчальних закладів, культурно-мистецьких центрів та ЗМІ зібратись за круглим столом в трьох містах Дніпропетровської області -
Кривий Ріг (22 жовтня 2015 року),
Дніпродзержинськ (23 жовтня 2015 року о 13:00 за адресою: вул. Сировця, 16) та
Павлоград(21 жовтня 2015 року о 13:00 за адресою: вул. Карла Маркса, 61)
для обміну думками з приводу можливостей об’єднання зусиль для проведення соціокультурних заходів у форматі “Позитивні вихідні”.


***
“Позитивні вихідні” - це заходи соціокультурного характеру, спрямовані на підвищення культурного рівня членів громади, згуртування різних груп соціуму та побудову діалогу в середині громади шляхом проведення майстер-класів, виставок, переглядів, дискусій.
Ми підготуємо команди соціокультурних аніматорів - активної молоді з Павлограда, Дніпродзержинська та Кривого Рога, які отримають знання щодо організації та проведення заходів формату ”Позитивні вихідні” та ініціюють культурні заходи для своєї громади міста з залученням внутрішньо переміщених осіб. За результатами таких «позитивних вихідних» буде видано збірник корисних порад та історій успіхів, як організувати інтерактивні заходи в своїй громаді.
На завершення проекту буде організована зустріч у форматі конференції, на яку ми запросимо представників команд аніматорів та партнерів проекту для презентації результатів роботи та підведення підсумків.
Просимо долучитись проекту “Позитивні вихідні – крок до взаєморозуміння” та повідомити про свою участь у круглому столі за телефоном 0636031019, 097428 1481, 050955 1479 Гордійчук Наталію.
***
Ініціатива «Позитивні вихідні – крок до взаєморозуміння» реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.
Проект «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.