Тренінг курс ACTING FOR YOUTH EMPLOYMENT! 14-21 жовтня, Вірменія, Єреван

employmentМіжнародний тренінг ACTING FOR YOUTH EMPLOYMENT! збере молодь з Люксембургу, Литви, Болгарії, Італії, Вірменії, Грузії та України з метою покращити знання учасників про причини безробіття в Європі та навчити як долати цю проблему. Молодіжні працівники та молодіжні лідери матимуть можливість поділитися досвідом, напрацювати нові методи та розвити свої компетенції в роботі з молоддю в своїх громадах.

Задачі:

 

  • -          навчити учасників надавати допомогу молодим людям в процесі пошуку роботи та відстоювання своїх прав на працю;
  • -          заохотити учасників до подальшої роботи з однолітками, надаючи знання з саморозвитку, мотивації, ефективного працевлаштування;
  • -          розвити знання та навички роботи в сфері молодіжної занятості та соціального залучення;
  • -          надихнути молодь на створення молодіжних волонтерських організацій та активну участь у розвитку громади.

 

Методи роботи:

Основними елементами програми стануть сесії з використанням методів неформального навчання, такі як: групові обговорення, презентації, симуляційні ігри, напрацювання подальших ініціатив та налагодження контактів.

 

Під час тренінгу будуть використані такі матеріали:

• Inclusion through Employability - approaches to youth employment.

• Peer Education as a youth Work Tool.

 

Робоча мова: англійська.

 

Грошові питання:

Учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та робочими матеріалами на час проведення тренінгу. Дорожні витрати українців повертаються у 100% від вартості квитків, після надання всіх дорожніх документів в ліміті, що не перевищує 360 Євро.
Внесок учасника – 30 Євро (буде відмінусовано організаторами при відшкодуванні дорожніх витрат).

 

Для участі заповніть анкету https://goo.gl/QDjwVB та надішліть до 24 серпня за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Tatev Margaryan.