Тренінг для тренерів з симуляційних ігор: Підтримка вимушено переміщених осіб

crispКоли: 24-29 вересня 2015

Де: Дніпропетровськ, Україна.

Чому:

Висока кількість ВПО (вимушено переміщених осіб) в Україні свідчить про необхідність пошуку шляхів реінтеграції через новітні методи. Сьогодні миє свідками не тільки конфліктів між країнами, але й конфліктів між громадами або в середині громад, зокрема тих, хто пережив воєнні дії. Стигматизація та дискримінація є супутниками процесу інтеграції та потребують подолання задля порозуміння та налагодження спільного діалогу з тими, хто покинув свої міста, та тими, хто ще досі живе у прикордонні.

Для кого:

Основною цільовою групою проекту є місцеві громадські організації та само зайняті особи, які працюють з ВПО та сприяють їх соціально-політичній інтеграції. Хоча такі організації вдало налагоджують зв’язки та здобувають довіру серед клієнтів, однак часто їм бракує нових методів роботи, що допомогли б їм досягти своїх цілей. Тому наш проект націлений на поширення методу симуляційних ігор для того щоб з одного боку підтримати молодих тренерів та локальні організації, що працюють з ВПО, а з іншого – безпосередньо залучити ВПО через заплановані подальші заходи проекту.

Основна мета проекту – сприяння процесу інтеграції ВПО через симуляційні ігри. Ми віримо, що налагодження діалогу між різними групами населення та різними представниками влади дає нам можливість озвучити болючі питання, з якими ВПО стикаються щодня. Тому ми хочемо заохотити та надати знання тим, хто впроваджуватиме нашу методику і цінності надалі.

Відбір відкрито до 05 вересня, он лайн анкета: http://goo.gl/forms/0AmkS4GeAp

Навчання проводитиметься англійською мовою. Більше деталей тут http://cdc.org.ge/wp-content/uploads/2015/07/UKR_IDP-EN-info-pack-CfA.pdf

Проживання та проїзд повністю забезпечується Міністерством закордонних справ Німеччини.