Фільм, що надихає, фільм про… в’язницю

воляПерегляд фільму «Перукарська воля» зібрав 18 лютого студентів Міжрегіонального вищого училища з поліграфії та інформаційних технологій в медіа клубі на базі Дніпропетровської обласної наукової бібліотеки. Історія про в'язня, що відбуває своє покарання у Великобританії та готується до змагання з перукарської майстерності, спонукає замислитись.

За твердженням головного герою фільму, найбільшою нагородою для людини за гратами є - воля. Жоден приз та диплом не несе такої радості, як гамір вулиці, обличчя знайомих та близьких.

Під час обговорення аудиторія доречно та традиційно поставила питання – навіщо ми дивились цей фільм? Щоб поглянути на власне життя під іншим кутом, щоб переоцінити власні цінності, щоб навчитись розуміти тих людей, яких ми звикли сторонитись, або щоб взяти на себе відповідальність за себе та своїх співгромадян. Що саме з цього переліку – обирати самим глядачам.

воля

Медіаклуб Docudays на базі Дніпропетровської обласної наукової бібліотеки (вул. Савченко, 10) працює щосереди о 13.00, запрошуються всі охочі.