Мандрівний фестиваль відвідав Дніпродзержинськ

dndz11 листопада в Міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченко відбувся показ документального кіно в рамках Мандрівного фестивалю DocudaysUA.

Молоді міста було представлено фільм «Содік», британського режисера Мишеля Айдеми. В 2008 році Содік мріяв вступити до університету та стати лікарем. Але вже через 5 років його судять за вбивство. Режисер – близький друг Содіка намагається дізнатися, що завадило хлопцю втілити свою мрію і де той поворотний момент, який назавжди змінив життя.

 

 

Показ фільму супроводжувався інформаційною кампанією «Проти ненависті». Молодь обговорювала історичні приклади за допомогою буклетів, підготовлених до Міжнародного дня проти фашизму, расизму та антисемітизму (9 листопада) і дискутувала про сучасні проблеми суспільства.

dndz

Студенти медичного училища та учні 44 школи намагались знайти відповідь на питання – в чому же причина ненависті та дискримінації: культура, соціальні проблеми, історичні передумови? А відповідь виявилась досить проста – відсутність любові до ближнього.

dndz

З жовтня по грудень Фестиваль документальних фільмів DocudaysUA відвідає 250 міст України та представить 30 сучасних стрічок 2012-2013 рр. Наступний показ в Дніпродзержинську відбудеться 19 листопада, 16.00 в Міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченко, вул. Сировця, 16.