Документальне кіно в Томаківці

joanna6 листопада Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини DocudaysUA представив фільм-призера глядацьких симпатій «Йоанна» в Томаківському професійно-аграрному ліцеї.

Учні ліцею мали нагоду переглянути фільми Міжнародного фестивалю ще в травні під час відзначення Днів Європи в Україні. Однак дотик до мистецтва – це завжди ніби перша зустріч.

 

 

 

Фільм польського режисера Анети Копач глибоко вразив глядачів. Це історія про життєрадісну жінку Йоанну, яка веде онлайн-щоденник, ділиться з читачами маленькими та великими сімейними радощами, та вона хвора рак і жити їй лишилося три місяці.

tomakovka

Фільм – і світлий і сумний одночасно, мабуть тому на обличчях у дівчат були і сльози і посмішки. Кожен, хто побачив фільм – подума про своє: про мрії, які варто втілити в життя, про рідних та їх любов, про взаємини в родині та про те, як варто цінувати кожну хвилину життя. Мистецтво зробило свою справу – розкрила в кожному з нас - людину, зі своїми радощами та страхами, відірвало від буденності хоча б на декілька годин та змусило замислитися над чимось по-справжньому цінним.

tomakovka

Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини DocudaysUA в жовтні-грудні 2014 року завітає у більш ніж 230 міст та містечок України. Партнерами фестивалю в Дніпропетровській області є Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «МІКС» та Дніпропетровська обласна наукова універсальна бібліотека.