Євроклубівці Орджонікідзе брали приклад з Амосова

amosovТиждень толерантності в Орджонікідзе для школярів та студентів училища пройшов у світлі видатної особистості України Миколи Михайловича Амосова, чий приклад ожив у кадрах кінострічки «Амосов. Сторіччя» Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

На базі Орджонікідзевського професійно-технічного училища для перегляду фільму зібрались євро клуби всіх шкіл міста.

 

 

Імпровізований форум навчальних закладів мав на меті створити площадку для спілкування та обміну думками і познайомити учнів з темою толерантності на прикладі видатного лікаря, вченого та суспільного діяча Миколи Амосова.

 

 

 

 

Життя та смерть, щастя та нещастя, любов та Бог, розум та істина – всі ці питання намагається розкрити Амосов впродовж життя. «Особистий приклад Амосова – це приклад героя, на якому молоде покоління має вчитися досягати успіху у будь-якій сфері» - наголосила Зоя Вікторівна Дерій, керівник євро клубу Орджонікідзевського професійно-технічного училища.

amosov

Гостре відчуття нового, системність, самодисципліна, любов та повага до людини – це принципи якими Микола Михайлович користувався впродовж життя та які допомогли йому досягти таких вершин. «Операцію зробити за букет гладіолусів – це щось означає – не те що зараз.» - говорить один з пацієнтів Амосова у фільмі. А скільком людям він подарував друге життя? Якщо зібрати всіх – отримаємо населення невеличкого міста. А скількох врятували його учні та створений ним Інститут?

amosov

«Роль героїв у вихованні молодого покоління не варто применшувати», - говорив Амосов. Тому нащадки мають знати його досягнення та гордитися ними.