Відкриття кіноклубу Docudays

filmНа базі Дніпропетровської обласної наукової універсальної бібліотеки (вул. Ю.Савченка,10) відбулося відкриття офіційного медіа-клубу міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays.

В межах роботи клубу в бібліотеці спільно з регіональним партнером фестивалю Дніпропетровською молодіжною громадською організацією "МІКС" будуть проводитись перегляди та обговорення кінострічок з тематики прав людини.

 

 

 

 

 

Робота клубу – це результат співпраці Центру європейської інформації при бібліотеці та молодіжної організації «МІКС». Метою медіа-клубу є надання знань про права людини, про демократичні цінності,  про недопустимість дискримінації та расизму. На відкриття клубу завітала Надія Чушак - координатор правозахисних заходів фестивалю Docudays UA.

pokaz

Перший показ зібрав близько 50 чоловік, більшість з яких – молодь, яка представляє професійно-технічні навчальні заклади міста. Переглянули стрічку «Ліза,ходи до дому» режисера Оксани Бурої. Обговрення після перегляду було досить активним. Стрічка не залишила байдужим жодного з присутніх. Багато хто прагнув висловити свою власну думку.

audience

«Сьогодні бібліотека це не просто книгосховище, а й місце для спілкування з молоддю, для вирішення актуальних проблем. Ми хочемо, щоб в стінах нашої бібліотеки збиралася думаюча молодь» - говорить співробітниця бібліотеки та координатор медіа-клубу Манейло Анастасія.

liza

До кінця року в медіа-клубі, який працюватиме на базі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки (за адресою: вул. Ю. Савченка, 10, 2-й поверх) відбудеться ще 10 показів, на яких організатори очікують побачити багато зацікавлених представників громадськості.

Метою роботи клубу є просвіта населення з прав людини. До участі в зустрічах запрошуються всі бажаючі.