Євроклубівці зазирнули за грати

filmCтуденти Дніпропетровського професійного залізничного ліцею переглянули стрічку "Ув'язнені" Мандрівного фестивалю про права людини Docudays UA на базі медіаклубу при Дніпропетровській обласній науковій універсальній бібліотеці. Події фільму відбуваються у жіночій тюрмі «Неве Тірца», що розташована у центральній частині Ізраїлю.


Очима трьох героїнь – іудейки, мусульманки і християнки – глядачі фільму спостерігали дворічну історію взаємин співкамерниць, а також стосунків жінок і тюремної охорони. В межах крихітних камер досліджується етнічна різноманітність. Ці жінки відгороджені й закриті від суспільства, а також від самих себе. Міцні й водночас уразливі відносини між ув’язненими і персоналом тюрми, а також стосунки в'язнів між собою сповнені загальною недовірою і, разом з тим, взаємоповагою.
обговорення
Після перегляду стрічки, відбулося обговорення серед студентів Дніпропетровського професійного залізничного ліцею. "Ця історія, дала мені зрозуміти що в будь-якій життєвій ситуації треба залишатися людиною та мати гідність та повагу до оточуючих,"- поділилася враженнями Гейкало Анастасія, учасниця заходу.