Відшукати загублений куточок Грузії – знайти в собі активного громадянина

грузияЗапрошуємо взяти участь в семінарі «Youth active citizens for Europe», який відбудеться 10-15 червня 2014 року в м. Местіа, регіон Сванеті, Грузія.

Задачами проекту є:

- популяризувати демократичні цінності серед молоді Європи, інформувати її про права та обов’язки в демократичному процесі;

- інформувати молодих людей про суть місцевого самоврядування та переваги для місцевої громади;

- об’єднати молодь з різних європейських країн, допомогти знайти спільні цінності, інтереси та сприяти подальшій взаємодії.

Проект збере разом молодих людей з різних країн, різних культурних, релігійних та соціальних обставин, що представлятимуть країни ЄС та країни-сусідів ЄС, які разом спробують створити мирний, толерантний та дружній простір.

Країни-учасниці: Грузія, Туреччина, Італія, Румунія, Хорватія, Греція, Україна.

Очікується, що учасники зможуть висловити та обмінятись думками, досвідом, добрими практиками, навчитись один в одного та збудувати партнерські зв’язки на майбутнє. Молодь з країн-сусідів зможе познайомитись з цінностями ЄС, а учасники з країн ЄС – відкрити для себе цінності та реалії сусідів. Це стане кроком на зустріч простору стабільності та взаєморозуміння в Європі.

Під час проекту учасники зможуть поділитися труднощами, що існують в їх місцевих громадах, а також в громаді Местії під час зустрічі з місцевими мешканцями. Молодь обговорить спільні труднощі, спробує знайти причини проблем та шляхи їх вирішення.

 

Що буде в програмі?

- презентації організацій-учасниць;

- толерантність, як вирішувати щоденні конфлікти в різних видах суспільств;

- життя в багатокультурному суспільстві (труднощі та переваги);

- що значить бути гарним громадянином?

- дискримінація та виключення;

- інформаційна зустріч з методів вирішення національних конфліктів в регіоні Сванеті (унікальний та дієвий метод з часів середньовіччя);

- участь молоді в системі прийняття рішень та їх роль у розвитку суспільства та місцевих громад;

- ярмарок проектів/плани для спільних майбутніх ініціатив.

 

Вимоги до учасників:
- Вік 18-35 років,
- Володіння англійською мовою,
- Наявність закордонного паспорту.
Фінансові умови:
На час проекту проживання та харчування повністю забезпечується організаторами. 70% дорожніх витрат повертається учаснику на основі пред’явлення оригіналів білетів. Учасник сплачує 25 євро – організаційний внесок.

Подача заявок:
Для того, щоб взяти участь в заході необхідно заповнити анкету http://goo.gl/kezAhj до 1 травня 2014.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Грузія» або за телефоном +380976407727 Зезюліна Катерина.