Тренінг "На шляху до кар'єрного росту"

tower6 липня 2013 року майбутні держслужбовці вибудовували плани свого подальшого карєрного росту. В м. Дніпропетровськ відбувся тренінг для учасників всеукраїнського проекту "Студенти для органів місцевого самоврядування". Студенти Дніпропетровської та Запоріжської областей взяли участь в тренінгу «На шляху до карєрного росту: секрети успішної людини».

Головною метою тренінгу була підготовка стажерів міських рад до їх ефективного працевлаштування. Під час тренінгу розглядались питання командотворення, ефективної презентації, ефективної комунікації та планування.

youth

 

Учасники тренінгу в формі інтерактивних ігор та під час роботи в групах поліпшили свої навички роботи в команді, визначили свій стиль взаємодії та характеристики найбільш сприятливого трудового колективу. Під час вправи «elevator speеch» молоді люди потренувались в ефективній самопрезентації та налагодженні комунікаційних зв’язків з іншими людьми. Стажери мали змогу відпрацювати методику роботи з цілями та спланувати своє майбутню до кінця 2013 року.

round

Програма "Студенти для органів місцевого самоврядування" націлена на підвищення професійного потенціалу студентів України, набуття практичного досвіду роботи та поліпшення обізнаності молоді в роботі органів місцевого самоврядування.

За статистикою 20% учасників програми продовжують свою кар'єру в органах державної влади.