Навчаємося молодіжній роботі

flag14-16 грудня 2012 р. в місті Донецьк учасники нашої молодіжної організації відвідали семінар на тему «Організація  політичної та громадської молодіжної роботи», організований Форумом політичних консультацій, Берлін /Німеччина, Фондом ім. Фрідріха Еберта, Київ за фінансуванням Міністерства іноземних справ Німеччини, під патронажем голови німецько-української парламентської групи в Бундестазі, др. Бербелем Кофлером.

Марина Благодарна та Ніка Саєнко зв’яли участь в роботі секцій на такі теми, як:

-         «Організація політичної та громадської молодіжної роботи в Німеччині»

-         «Планування кампанії»

-         «Робота з громадськістю»

-         «Самостійне фінансування політичної та громадської молодіжної роботи»

-         «Проведення семінарів»

 

Метою семінара є підвищення кваліфікації політично або/та громадсько активної молоді в регіонах України. За допомогою семінарів вони мають навчитись самостійно та ефективно організовувати свою роботу, щоб мати можливість брати участь у процесах прийняття політичних та громадських рішень та представляти інтереси молодого покоління. Учасники мають поширювати отримані знання та створити мережу контактів один з одним. 

За цей час учасники стали тісніше співпрацювати один з одним, налагодили зв’язок між організаціями з різних куточків країни, також обмінювалися враженнями, досвідом , пропозиціями та думками щодо заходів, котрі спонукають до налагоджування контактів серед громадської та політичної молоді в Україні.

Отже, чекаємо на нові громадські молодіжні проекти від наших дівчат!

girls