Як у Варшаві PR-у навчались...

З 27 вересня по 5 жовтня в передмісті Варшави серед мальовничих польських лісів відбулася подія, що має велике значення в справі молодіжного єднання, спілкування та співробітництва.

Формальним приводом для зустрічі молоді з різних країн став тренінг «ПР методи, навички та інструменти для сучасних неурядових організацій», що проводився за підтримки Програми «Молодь у дії» (Youth in Action Programme).


Лідери та активісти молодіжних організацій з різних куточків Європи зацікавились подією та, незважаючи на далеку відстань, приїхали до гостинних польських друзів. Так тренінг відвідали представники з Іспанії, Італії, Польщі, Румунії, Чехії, Словакії, Словенії, Македонії, Сербії, Арменії, Грузії, Естонії та, звичайно ж, з України.

Цей тиждень був цікавим не тільки з огляду нових практичних знань у сфері піару, але з точку зору знайомства з культурою та традиціям різних європейських країн, заведення дружніх стосунків з молоддю, що має активну життєву позицію та вміє весело та цікаво проводити вільний час.


Отже, протягом семи днів ми жили однією сім’єю, де було місце і роботі, і відпочинку. Вдень досвідчені тренери навчали нас основам правильного налагодженню відносин із громадськість, вчили, як правильно привернути увагу суспільства до проектів, що реалізую громадська організація. А ввечері відбувались ігри та змагання, що давали відчуття єдиної команди, руйнували бар’єри між людьми різних національностей, дозволяли відчути, що ми маємо багато спільного і нам є що один одному розповісти.

Цей тиждень залишив багато теплих спогадів, і залишив стійке бажання більше подорожувати, знайомитись із різними культурами та заводити нових друзів!

Дітковська Лєра