Майстер-класи з екологічного підприємництва для школярів

workshop


Повернувшись з проекту «CREATIVE ENTREPRENEUSHIP», що відбувся 03-14 листопада 2016 року в місті Бакеу, Румунія наші активісти провели два майтер-класи для школярів міста Кам'янське.


Представники ГО "МІКС" Катерина Зезюліна та Тетяна Журий провели заняття про відповідальне споживання ресурсів,ознайомили з методами формулювання ідеї для майбутньої справи та навчили як робити зі старих газет та журналів.


Ці всі методики були перейняті тренерами від колег - молодіжних працівників 6 різних країн: Румунія, Молдова, Грузія, Україна, Греція та Італія в рамках проекту "Creative Entrepreneurship".

Детальніше...

22 липня - День пам'яті жертв ненависті

nhsm22 липня, в Загальноєвропейський День пам’яті жертв злочинів на ґрунті ненависті відбувся круглий стіл на тему Протидії мові ворожнечі в українському контексті. Журналісти, громадські діячі, психологи, митці та активісти були запрошені Дніпропетровською Молодіжною громадською організацією «МІКС» обговорити дану проблему в Дніпродзержинській центральній бібліотеці.

Детальніше...

Розшукуються молодіжні працівники

bacauШукаємо учасників для проекту «CREATIVE ENTREPRENEUSHIP», що відбудеться 03-14 листопада 2016 року в місті Бакеу, Румунія.

"Creative Entrepreneurship'' – це проект, який об’єднає 38 молодіжних працівників з 6 різних країн: Румунія, Молдова, Грузія, Україна, Греція та Італія.

Цим проектом ми хочемо:
- ПОКРАЩИТИ ключові компетенції та підприємницькі навички молодіжних працівників.
- ПІДНЯТИ якість послуг, що надають партнерські організації, з метою покращення зайнятості молодих людей в бізнес сфері.
- СТВОРИТИ практичний посібник, як інструмент молодіжної роботи в сфері залучення молоді до відкриття власної справи.
- РОЗВИНУТИ креативність, ініціативність та навички підприємництва серед учасників.
- ЗАВ’ЯЗАТИ нові партнерські стосунки між учасниками з різних країн в сфері підприємництва та переробки матеріалів

Детальніше...

«Happy ever after»

happy

Шукаємо учасників з України!

З 11 по 18 жовтня у м. Батумі, Грузія відбудеться семінар «Happy ever after».

22 молоді людини з Грузії, Вірменії, Росії, України, Фінляндії, Угорщини, Туреччини та Данії приймуть участь у семінарі.

Тема: Вплив суспільства, культури, родини, гендерних ролей, політичної ситуації, релігії та економіки на стан психічного здоров'я молодих людей.

Детальніше...

Шукаємо учасників для обміну в Італії

naples

Шукаємо учасників молодіжного обміну!!!
Що: молодіжний обмін "“Jump in Living Library”
Де: Неаполь, Італія
Коли: 13-21/12/2016

 

Що треба: Якщо вам від 18 до 25 років, заповнюйте анкету https://goo.gl/jOlocL до 02/10/2016 та станьте учасником молодіжного обміну!

 

Навіщо: В наші дні масова міграція та економічна криза призводять до різноманітних ситуацій дискримінації, зокрема серед молоді. Відсутність або незначне знання про «інших» викликає, зокрема, дискримінацію, стереотипи та багато інших труднощів. Jump in Living Library хоче залучити учасників в якості "живого" джерела знань про свої країни, ті ситуації, в яких вони можуть побачити дискримінацію, і напрацювати можливі рішення цих проблем.

Детальніше...

Тренінг курс ACTING FOR YOUTH EMPLOYMENT! 14-21 жовтня, Вірменія, Єреван

employmentМіжнародний тренінг ACTING FOR YOUTH EMPLOYMENT! збере молодь з Люксембургу, Литви, Болгарії, Італії, Вірменії, Грузії та України з метою покращити знання учасників про причини безробіття в Європі та навчити як долати цю проблему. Молодіжні працівники та молодіжні лідери матимуть можливість поділитися досвідом, напрацювати нові методи та розвити свої компетенції в роботі з молоддю в своїх громадах.

Детальніше...

ACTive YOUth повернулися з Тенеріфе

miks

 

17-27 вересня на о. Тенеріфе в Іспанії відбувся молодіжний обмін "ACTive YOUth" в рамках програми Європейської Комісії Erasmus+. Молодь з Іспанії, Румунії, Молдови, Білорусі, України та Вірменії брала участь в проекті. Нашу країну не проекті представляла Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація "МІКС".

 

 

 

Детальніше...

Тренінг для тренерів з симуляційних ігор: Підтримка вимушено переміщених осіб

crispКоли: 24-29 вересня 2015

Де: Дніпропетровськ, Україна.

Чому:

Висока кількість ВПО (вимушено переміщених осіб) в Україні свідчить про необхідність пошуку шляхів реінтеграції через новітні методи. Сьогодні миє свідками не тільки конфліктів між країнами, але й конфліктів між громадами або в середині громад, зокрема тих, хто пережив воєнні дії. Стигматизація та дискримінація є супутниками процесу інтеграції та потребують подолання задля порозуміння та налагодження спільного діалогу з тими, хто покинув свої міста, та тими, хто ще досі живе у прикордонні.

Детальніше...

Позитивні вихідні - крок до взаємопорозуміння


Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація “Молодіжні ініціативи крокують світом” за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Уряду Японії реалізує проект «Позитивні вихідні– крок до взаєморозуміння» в Дніпродзержинську, Кривому Розі, Павлограді.
Наслідком змін в нашій країні за останні два роки є значна кількість внутрішньо переміщених осіб, низка соціальних та економічних проблем і емоційна напруга в громадах між місцевими мешканцями та внутрішньо переміщеними особами.
Ми вважаємо, що вирішення проблеми можливе за умов діалогу та залучення до спільних дій всіх членів громади особливо в тих містах, де розташовані місця компактного поселення вимушених переселенців.
В межах проекту ми пропонуємо представникам місцевої влади, бібліотек, навчальних закладів, культурно-мистецьких центрів та ЗМІ зібратись за круглим столом в трьох містах Дніпропетровської області -
Кривий Ріг (22 жовтня 2015 року),
Дніпродзержинськ (23 жовтня 2015 року о 13:00 за адресою: вул. Сировця, 16) та
Павлоград(21 жовтня 2015 року о 13:00 за адресою: вул. Карла Маркса, 61)
для обміну думками з приводу можливостей об’єднання зусиль для проведення соціокультурних заходів у форматі “Позитивні вихідні”.

Детальніше...

Шукаємо ACTive YOUth

logo

Шукаємо учасників для проекту з волонтерства ACTive YOUth.

На мальовничому острові Тенеріфе (Іспанія) молодь з 6 країн - Іспанії, Румунії, Молдови, Вірменії, Білорусі та України познайомиться з програмою Європейського Союзу Erasmus+, дізнається про реалії волонтерських рухів в різних країнах та навчиться знімати відео.


Молодіжний обмін триватиме з 17 по 27 вересня, більше деталей тут ->

Детальніше...